Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w pytanie i zobacz odpowiedź

TAK - pomimo tego, że nasza firma ma siedzibę na terenie woj. podkarpackiego świadczymy usługi na terenie całej Polski. Nasza fotobudka to urządzenie mobline, co oznacza, że możemy z nim przyjechać wszędzie tam gdzie nas zaprosicie. Najważniejsze dla nas jest to aby uwiecznić Wasze uśmiechy i świetną zabawę jaką macie z Faceboodką.

NIE - czas montarzu i demontarzu fotobudki nie jest wliczany w czas realizacji usługi. Czas zabawy z Faceboodką jest liczony od momentu uruchomienia urządzenia gotowego do pracy czyli dajacego możliwość pstrykania Waszych zwariowanych fotek. Długość pracy urządzenia uzależniona jest jedynie od pakietu który wybraliście (szczegóły w dziale cennik).

Nie mamy żadnych specjalistycznych wymogów technicznych związanych z pracą naszej fotobudki. Warunki są właściwie tylko dwa:

  • pierwszy to taki aby zapewnić nam około 3 m2 powierzchni w celu rozstawienia fotobudki, tła, foto gadżetów oraz pamiątkowego albumu do wklejania zdjęć z fotobudki,
  • drugi warunek to dostęp do źródła prądu (zwykłe 230V), wystarczy jedno gniazdko elektryczne.

TAK - i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze! W ciągu maksymalnie 15 sekund Wasi goście otrzymują gotowe wydruki do rąk własnych i mogą obejrzeć efekty swojej zwariowanej zabawy.

Nasza fotobudka używa technologii "green screen" co oznacza, że to zielone tło za Wami może zostać podmienione na dowloną grafikę jaką sobie tylko wymarzycie. Co powiecie np. na sesje na tle tropikalnej plaży lub wymarzonej atrakcji turystycznej albo ścianki zbudowanej z logotypów Waszej firmy? Dzięki technologii "green screen" to możliwe! Nie martwcie się, na ekranie fotobudki nie zobaczycie zielonego tła a to które wybierzecie. Dzięki zastosowanej technologii nasze możliwości są nieograniczone a efekt pracy Faceboodki piorunujący.

Ile tylko chcecie! Zdjęcia pstrykane są BEZ LIMITU. Jedyne co Was ogranicza to czas wynamju fotobudki ale i ten zawsze możemy wydłużyć ;-) (szczegóły w dziale cennik)