Jak działamy?

KROK I. Rezerwujecie naszą fotobudkę.

KROK II. Pojawiamy się z fotobudką na Waszej imprezie we wskazanym w rezerwacji miejscu i terminie, zawsze jesteśmy około 50 min. przed ustaloną godziną aby zainstalować urządzenie i przygotować nasze stanowisko -  ten czas nie jest wliczany w czas wynajmu fotobudki, dzięki czemu płacicie tylko za zabawę .

KROK III. Spośród naszych foto gadżetów wybieracie Wasze odjazdowe Faceboodkowe kreacje, stajecie przed fotobudką i wciskacie START na ekranie urządzenia.

KROK IV. Zabawa się zaczyna... Wy pozujecie a Faceboodka pstryka Wam serię zwariowanych zdjęć (np. od 1 do 4, ustalone z zamawiającym na etapie rezerwacji) w kilkusekundowych odstępach czasu umożliwiających szybką zmianę gadżetów.

Ilość kolejnych sesji uzależniona jest tylko od czasu wynajmu Faceboodki (według opisanych w dziale cennik pakietów) co w praktyce oznacza, że zdjęcia pstrykane są BEZ LIMITÓW ILOŚCIOWYCH!

KROK V. Każdorazowo po zakończonej sesji  Faceboodka natychmiast drukuje Wasze zwariowane zdjęcia  w postaci fotokartki 10x15 cm lub dwóch pasków 5x15 cm (standard) - format zdjęcia ustalamy podczas rezerwacji.

KROK VI. Na zakończenie, dziękujemy za wspólną zabawę i polecamy się na przyszłość.

 

Faceboodka jest urządzeniem samoobsługowym jednak  zawsze towarzyszy jej asystent , który pomaga w obsłudze i zachęca do zabawy. Nasz asystent jest także odpowiedzialny za montaż i demontaż urządzenia. Dzięki temu nie angażujemy Was w żadne kwestie organizacyjne związane z naszą obecnością na Waszej imprezie. Wam pozostaje jedynie w pełni korzystać z tego co do zaoferowania ma Faceboodka!

 

Zarówno montaż jak i demontaż urządzenia nie są wliczane w czas wynajmu fotobudki.