FOTO Event z Faceboodką - oferta reklamowa dla firm/instytucji

Przykładowe realizacje
 
FOTO Event z Faceboodką stanowi rewelacyjną alternatywę dla standardowych kampanii reklamowych podczas których Państwa potencjalni Klienci bombardowani są dziesiątkami różnego rodzaju nośników reklamy, które niekoniecznie wzbudzają ich zainteresowanie… Najczęściej wszelkiego rodzaju ulotki czy foldery bezpośrednio po odejściu od stoiska promocyjnego trafiają do najbliższego kosza na śmieci.
 
Nasza oferta spowoduje, że taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy! Dlaczego?
Dlatego, że materiał promujący Państwa firmę, który otrzymają uczestnicy jest nie tylko Państwa reklamą ale jednocześnie pamiątką prezentującą ich osobistą, nietypową  sesję zdjęciową, która długo pozostaje w pamięci. Podczas każdej sesji przed fotobudką jej uczestnicy będą mieli do dyspozycji cały "arsenał" rożnego rodzaju foto gadżetów (zabawne nakrycia głowy, przezabawne okulary, kolorowe peruki, wąsy, maski, tabliczki z zabawnymi tekstami oraz obrazkami i wiele wiele innych). Na Państwa życzenie foto gadżety mogą zostać spersonalizowane pod kątem organizowanego eventu.
 
Każda osoba uczestnicząca w zabawie zabierze ze sobą zdjęcia wykonane przez Faceboodkę zawierające dane Państwa firmy, produktu, usługi itp. Dodatkowo wspominając doskonałą zabawę każda z tych osób będzie pokazywała znajomym, przyjaciołom, rodzinie pamiątkowe wydruki z fotobudki. W ten sposób informacja o Państwa firmie trafi do jeszcze szerszego grona odbiorców będących potencjalnymi klientami.
 
O Sukcesie marketingowym naszego FOTO Eventu decyduje pełna personalizacja wydarzenia. Do każdego zlecenia przygotujemy zestaw w pełni spersonalizowanych według Państwa oczekiwań wydruków z fotobudki (indywidualne tła, ramki, logotyp, dowolna grafika oraz informacja tekstowa na każdym wydruku). Ale to nie koniec… aby wszystko tworzyło spójną całość dokonamy także pełnej personalizacji ekranu dotykowego urządzenia służącego do jej obsługi. Cała powierzchnia fotobudki także stanowi doskonały nośnik reklamy, umieścimy na niej okleinę reklamową przygotowaną według Państwa indywidualnych wytycznych.
 
Aby zapewnić Państwu w pełni kompleksową usługę możemy dostarczyć na Państwa wydarzenie dowolne materiały promocyjne (gadżety, bannery reklamowe, plakaty itp.) przygotowane w oparciu o Państwa wskazówki. Wszystko od projektu aż po druk bezpośrednio na miejsce imprezy.
 
 Partner reklamowy eventów promocyjnych z fotobudką: 
Wytwórnia Reklamy
 

Opcje dodatkowe do wyboru przez klienta:

  • Pamiątkowa antyrama do wklejania zdjęć przez uczestników eventu - od 100 zł
  • Tematyczny pakiet foto gadżetów - od 100 zł
 
W celu dokonania indywidualnej wyceny FOTO Eventu z Faceboodką prosimy o kontakt.