Fotobudka na Waszym przyjęciu weselnym? Atrakcja IDEALNA!

Ślub a co za tym idzie zwyczajowe przyjęcie weselne to jedne z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Każdy stara się aby były one niezapomniane nie tylko dla nas ale także dla zaproszonych gości weselnych. W te potrzeby doskonale wpisuje się nasza fotobudka, która nie dość, że dostarcza całą masę pozytywnych emocji i świetnej zabawy stanowi także idealną pamiątkę zarówno dla Pary Młodej (dzięki pamiątkowemu albumowi, ale o tym niżej...) jak i gości biorących udział w zwariowanych sesjach przed jej obiektywem.

Główną przewagą fotobudki w porównaniu do innych atrakcji weselnych jest fakt, że NIKT, absolutnie NIKT nie przejdzie obok niej obojętnie! To wszystko w połączeniu z naszymi foto gadżetami oraz Waszymi uśmiechami powoduje, że w wyniku pracy fotobudki otrzymujecie do ręki atrakcyjne zdjęcia pełne niesamowitej i spontanicznej zabawy, a przecież o to chodzi podczas przyjęcia weselnego.

Przykładowe realizacje

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że fotki przed naszą fotobudką możecie pstrykać kompletnie BEZ LIMITU ILOŚCIOWEGO! Jedyne co Was ogranicza to czas wynajmu urządzenia, ale ten możecie dopasować tak aby każdy mógł uwiecznić dobry humor i świetną zabawę towarzyszącą Waszemu przyjęciu weselnemu.

Dodatkowo przy wynajmie Faceboodki na min. 3 godziny w cenie wynajmu znajduje się elegancki album do którego podczas imprezy trafią wszystkie fotki Waszych gości zrobione przez naszą fotobudkę z ich życzeniami, dedykacjami itp. Oczywiście nie oznacza to, że Wasi goście będą musieli oddać swoje zdjęcia do albumu... Podczas każdej sesji dodrukujemy jedno zdjęcie które zostanie do niego wklejone a goście okraszą je swoim indywidualnym wpisem. Taki album to rewelacyjna pamiątka na długie lata a często zabawne dedykacje gości zawsze przywołają uśmiech na twarzy i pozytywne wspomnienia związane z zorganizowaną imprezą.

 

W ramach każdej godziny zapewniamy:

  • ZDJĘCIA BEZ LIMITU ILOŚCIOWEGO
  • pełen pakiet zabawnych foto gadżetów
  • tła - dowolna ilość
  • ramki - dowolna ilość
  • pełną personalizację wydruków
  • galerię internetową w dziale Wasza galeria zabezpieczoną hasłem - z możliwością pobrania zdjęć (dostępna przez 5 miesięcy)
  • opiekę asystenta
  • personalizację kolorystyki powierzchni fotobudki
  • personalizację ekranu dotykowego fotobudki
  • przy wynajmie fotobudki na min. 3 godziny GRATIS dorzucamy pamiątkowy album ze zdjęciami z fotobudki oraz wpisanymi obok nich życzeniami/dedykacjami Waszych gości

 

 Szczegółowy cennik naszych pakietów godzinowych znajduje się tutaj 

 

Zainteresowała Was nasza oferta?
 
Macie jakieś dodatkowe pytania?
 
Chcecie zarezerwować Faceboodkę na Wasze przyjęcie weselne?
 
 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel.: 606 396 612
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.fejsbudka.eu/kontakt.html