Faceboodka na Studniówkę? Oczywiście!

 
Zastanawiacie się czy to dobry pomysł aby fotobudka zagościła na Waszej Studniówce?
OCZYWIŚCIE, ŻE TAK! Faceboodka to najlepsza atrakcja studniówkowa jaką możecie sobie wyobrazić!
 
 
Dlaczego?
Dlatego, że zapewnia Wam natychmiastowe wydruki zdjęć które są rewelacyjną pamiątką na dłuuugie lata.
 
Główną przewagą fotobudki w porównaniu do innych atrakcji imprezowych jest fakt, że NIKT, absolutnie NIKT nie przejdzie obok niej obojętnie! Dotyczy to zarówno Uczniów jak również szacownego Grona Pedagogicznego. To wszystko w połączeniu z naszymi foto gadżetami oraz Waszymi uśmiechami powoduje, że w wyniku pracy fotobudki otrzymujecie do ręki zdjęcia pełne niesamowitej i spontanicznej zabawy, a przecież o to chodzi podczas Balu Studniówkowego.

Czytaj więcej...

Sylwester 2021/2022 oraz Karnawał 2022 z Faceboodką?

Szalona noc Sylwestrowa 2021/2022 oraz Karnawał 2022 już niebawem, a co za tym idzie? Czas niezapomnianych imprez! Faceboodka to doskonała atrakcja na tego typu wydarzenia. Wspólne zdjęcia z naszej fotobudki doskonale uwiecznią świetną zabawę Państwa gości, będą dla nich idealną pamiątką oraz rewelacyjnym sposobem promocji Państwa firmy.

Każdy uczestnik zabawy otrzyma zdjęcia w postaci wydrukowanego paska lub fotokartki składającego się z 4 zwariowanych ujęć. Podczas każdej sesji przed fotobudką Państwa goście będą mieli do dyspozycji pełen pakiet naszych niesamowitych foto gadżetów (w tym także gadżety tematyczne, sylwestrowo-karnawałowe).

Czytaj więcej...

UWAGA! Fotoalbum ze zdjęciami z fotobudki dajemy GRATIS!

Przy wynajmie Faceboodki na Wasze przyjęcie weselne na min. 3 godziny w cenie wynajmu znajduje się elegancki album do którego podczas imprezy trafią wszystkie fotki Waszych gości zrobione przez naszą fotobudkę z ich życzeniami, dedykacjami itp.

Oczywiście nie oznacza to, że Wasi goście będą musieli oddać swoje zdjęcia do albumu... Podczas każdej sesji dodrukujemy jedno zdjęcie które zostanie do niego wklejone a goście okraszą je swoim indywidualnym wpisem.

 Taki album to rewelacyjna pamiątka na długie lata a często zabawne dedykacje gości zawsze przywołają uśmiech na twarzy i pozytywne wspomnienia związane z Waszym przyjęciem weselnym. 

Zapraszamy do rezerwacji wolnych terminów.

Fotobudka na Waszym przyjęciu weselnym? Atrakcja IDEALNA!

Ślub a co za tym idzie zwyczajowe przyjęcie weselne to jedne z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Każdy stara się aby były one niezapomniane nie tylko dla nas ale także dla zaproszonych gości weselnych. W te potrzeby doskonale wpisuje się nasza fotobudka, która nie dość, że dostarcza całą masę pozytywnych emocji i świetnej zabawy stanowi także idealną pamiątkę zarówno dla Pary Młodej (dzięki pamiątkowemu albumowi, ale o tym niżej...) jak i gości biorących udział w zwariowanych sesjach przed jej obiektywem.

Czytaj więcej...

FOTO Event z Faceboodką - oferta reklamowa dla firm/instytucji

 
FOTO Event z Faceboodką stanowi rewelacyjną alternatywę dla standardowych kampanii reklamowych podczas których Państwa potencjalni Klienci bombardowani są dziesiątkami różnego rodzaju nośników reklamy, które niekoniecznie wzbudzają ich zainteresowanie… Najczęściej wszelkiego rodzaju ulotki czy foldery bezpośrednio po odejściu od stoiska promocyjnego trafiają do najbliższego kosza na śmieci.
 
Nasza oferta spowoduje, że taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy! Dlaczego?

Czytaj więcej...

Fotobudka na wesela z klasą

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie wystawionymi przez naszych dotychczasowych Klientów na stronach portalu "Wesele z klasą".